כיצד בדיוק לבחור בין בריכת בטון לבריכת פיברגלס

אם אתה צריך לשקול להתקין שחייה במתחם הפרטי או המסחרי שלך, עליך לשקול בזהירות את האפשרויות שלך. יש לקחת בחשבון גורמים כמו עלות, זמן ומיקום על מנת להחליט אם בריכת פיברגלס או בריכת בטון בהתאמה אישית יתאימו לדרישותיכם.

שקול את הקצבה הכספית שלך

בריכות פיברגלס בנויות במפעל. תוכלו למצוא מגבלות גודל ביחס לבריכות אלה, בעודן צריכות להיות מועברות. הם נוטים שלא לעלות על 16 ס”מ רוחב וגובה 40 ס”מ, עם רק כמה חריגים. הערכים לבריכות אלה נעים בדרך כלל בין עשרים לחמישה עד חמישים אלף דולר. תכונות ונושאי התקנה שנוספו יכולות להפחית או להעלות את העלות של בריכות פיברגלס.

בריכות בטון בהתאמה אישית הן בדרך כלל יקרות יותר, אך היתרון בבריכה זו הוא שניתן לתת לה כל צורה או גודל שתעדיפו. אתה יכול אפילו להוסיף תכונות כמו מושבים וספסלים, גרוטות, מפלי סלע ואחרים, והתוצאה הכוללת שתקבל בסוף התקנת בריכת בטון בהתאמה אישית היא הרבה יותר מותאמת אישית ומגשימה עבור הבעלים.

תוכלו למצוא עלויות אחרות המשפיעות על עלות הבריכה שתבחרו. עבור בריכת פיברגלס, עליית מחירי הדלק תשפיע על עלות מחירי שרף פיברגלס ועל עלויות ההפעלה של משאיות ומנופים. במקרה של בריכות בטון בהתאמה אישית, העבודה ממלאת תפקיד בהוצאה הנוספת.בריכה מתועשת עם זאת זה עשוי לקזז על ידי מנוף ועלויות הובלה הקשורות לסוג הפיברגלס.

שקול את מסגרת הזמן של הפרויקט שלך

אם אתה רוצה שהבריכה שלך תהיה מוכנה ומתפקדת בפרק זמן מהיר, בריכת פיברגלס עשויה להיות מתוארת כבחירה טובה יותר עבורך. תצטרך להתחיל בפרויקט בריכת פיברגלס לפחות שלושה חודשים לפני תאריך השלמתך הצפוי.

תצטרך לשמור על כמות מספיק זמן להוביל כשאתה בוחר בריכת בטון בהתאמה אישית. הסיבה לכך היא שאחרי שאתה בונה את מעטפת הבטון, אתה צריך להתאפק במשך עשרים ושמונה ימים כדי לאפשר לבטון להתייבש לחלוטין. זה חשוב מאוד כדי למנוע את פיצוח הבטון וכדי להבטיח לכם בריכה עמידה. אתה צריך להיות די סבלני בעת התקנת בריכת בטון.

החלטה על סוג הבריכה המתאימה ביותר לצורך שלך יכולה להיות משימה מפחידה למדי. זה יכול להיות קל יותר לבחור כאשר יש לך בעצמך את העובדות הבסיסיות לגבי התקנת פיברגלס או בריכת בטון בהתאמה אישית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *