עיצוב פנים מודרני – קבלת בתים וכן משרדים לקראת מאה ה -21

מלוטש, פשוט, מרשים – הם רק כמה מאפיינים של עיצוב פנים מודרני. מלונות חדשים שמעדיפים להתרחק מבנייני פנים מסורתיים ומלונאים, מנצלים טכניקות עיצוב פנים מודרניות המפתיעות באופן מפתיע המון אורחים סקרנים.

מהשדולות למעליות לחדרי הנופש, האורחים נדהמים בגלל המאסיביות של מבני וגופי מלון רבים המשתמשים בעיצוב פנים מודרני. גם משרדים מעדיפים סגנון זה מכיוון שהוא מספק לתאגידים שלהם דימוי של ישירות, חדשנות ואמינות.

החומרים המשמשים בעיצוב פנים מודרני, כמו פלדה, זכוכית ועץ קשה, מספקים איכשהו את הרושם שבעלי העסקים אינם שטויות. בטח, יתכנו כמה וכמה קטעי מבטא פה ושם, אך באופן כללי, רהיטים משמשים במשורה.

מושגי עיצוב פנים מודרניים

איש מקצוע מיומן המתמחה בעיצוב פנים מודרני צריך ללמוד כיצד לשמור על החלל להיות קליני או סטרילי מדי. זו נוטה להיות טעות אופיינית של אנשים שאינם בקיאים מדי במושגים של עיצוב פנים מודרני.

הריהוט של הסגנון הזה בדרך כלל תפל ולא אישי, ולכן מעצבים רבים מוסיפים פה ושם כמה דפוסים וצבעים מושכי עין.עיצוב פנים מודרני בעוד שעיצוב פנים מודרני הוא בדרך כלל מונוכרומטי, ניתן להשתמש בכתמים בצבעים אחרים על ציורים, לזרוק כריות, וקטעי שיחה אחרים כמו אקווריומים.

חפצים בחדר המושפעים מעיצוב פנים מודרני נשמרים בדרך כלל למינימום המוחלט, אך לרוב הם גדולים מדי ויוצרים השפעות עצומות. לדוגמה, ספה מורחבת וגב תחתון עשויה להיות מרופדת בעור שחור וממוסגרת בכרום, אך היא עשויה להתרכך על ידי כריות עם כיסויים בצבע בהיר.

לפעמים, יכול להיות רק ציור אחד על הקיר, אך גודלו כמעט במידות קיר. יתר על כן, הדפוסים שמשתמשים ביצירות האמנות כמעט תמיד מאוד עוצמתיים ומרשימים. תומכים אחרים בעיצוב פנים מודרני יכולים גם לבחור פיסול מרשים במקום ציור, אך מה שלא יהיה, קטעי המבטא הללו נועדו בכוונה לתפוס את תשומת ליבו של האורח.

אפילו ריצוף של בית או משרד המשתמש בעיצוב פנים מודרני הוא בצבעים ניטרליים ואדמתיים – שחורים, לבנים, אפורים, כסופים, וגוונים חומים או ירוקים. יש גם שימוש בזבזני במשטחים מבריקים ובצורות גיאומטריות נועזות המספקות ביטוי לטרנדיות ועוצמה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *